Konsultacje dla Twojego wnętrza – spotkanie z architektką Agnieszką Nabakowską

Konsultacje dla Twojego wnętrza – spotkanie z architektką Agnieszką Nabakowską

by agnieszka |22 stycznia 2024 | Bez kategorii

Potrzebujecie pomocy przy projekcie mieszkania? Macie ograniczony budżet, ale wciąż chcecie omówić pewne kwestie z profesjonalistą? Jeśli tak, to konsultacje wnętrzarskie są idealnie dla Was! Na czym dokładnie polegają?

Na czym polegają konsultacje wnętrzarskie?

W mojej ofercie oferuję kilka pakietów wnętrzarskich – wykończenie pod klucz, projekt kompleksowy, koncepcyjny oraz właśnie konsultacje wnętrzarskie. Pierwsze trzy to bardziej “zaawansowane” opcje na których klient dostaje dokładne wytyczne i projekty techniczne. Konsultacje są ich namiastką i idealną opcją przy budżetowym wykańczaniu mieszkania.

Konsultacja wnętrzarska to 45 minutowa rozmowa na której wspólnie omawiamy proces wykańczania mieszkania lub domu. Często moi klienci nie znają się na wykańczaniu mieszkania – i nie muszą! Dlatego zaczynając ze mną współpracę mogą liczyć na wskazówki i pomoc. Na konsultacjach omawiamy aspekty techniczne – układ funkcjonalny, elektrykę, oświetlenie, oraz wizualne – pożądany styl, dobór materiałów i aranżację wnętrza.

Po konsultacji chcę, aby klient poczuł się spokojniejszy i czuł, że sam może przystąpić do kolejnych kroków wykańczania mieszkania, a przynajmniej części z nich. Przed spotkaniem należy nakreślić na jakich aspektach zależy Wam najbardziej, żeby jak najlepiej wykorzystać wspólny czas. 

Co obejmuje konsultacja wnętrzarska?

Spotkanie jest w pełni dopasowane do klienta i to on decyduje jaki zakres prac chce omówić. Możemy się skupić na samym początku mieszkaniowej ścieżki – które ścianki warto wyburzyć, gdzie je dodać, jak rozmieścić elektrykę. Ważnym (o ile nie najważniejszym) aspektem jest rozkład funkcjonalny mieszkania – dodatki łatwo zmienić, ustawienie kuchni lub łazienki już niekoniecznie 😉 To również możemy poruszyć, jeśli czujecie, że w tym zakresie potrzebujecie wsparcia. Bo dobrze zaprojektowana kuchnia aż zaprasza do gotowania, a w odpowiednio zaplanowanym salonie będzie się równie miło pracować (jeśli jest taka potrzeba), jak i odpoczywać.

Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze już za Wami, a potem przychodzi czas na wybór mebli, kolorów, dodatków i znowu nie wiecie w co włożyć ręce. Brzmi znajomo? Jeśli potrzebujecie pomocy aranżacyjnej skupimy się na dekoracji Waszego wnętrza i umeblowaniu. Razem omówimy Wasz styl, preferencje i zaproponuję modele, które będą do niego pasować. Jednocześnie bardzo dobrze wiem, że moda i trendy się zmieniają, dlatego zadbam, aby moje propozycje nie tylko trafiły w Wasz gust, ale także przetrwały test czasu.

Dla kogo są konsultacje?

Jak pisałam wyżej – to najbardziej budżetowa opcja z oferty, dlatego kieruję ją do osób, które nie mogą sobie pozwolić na szerszą współpracę, ale wciąż chcą skonsultować to z profesjonalistą. Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej osób docenia pracę architektów wnętrz i chce korzystać z ich pomocy, ale wiem, że zwłaszcza przy pierwszym mieszkaniu często nie ma się na to możliwości. Sama przez to przechodziłam wykańczając swoje pierwsze M, jeszcze nie jako architekt z doświadczeniem, co mogliście przeczytać w mojej historii.

Przygotowujecie się do kupna mieszkania lub domu, ale nie jesteście pewni czy będzie wygodne i układne? Na konsultacji możemy omówić wybrane projekty i razem podjąć decyzję dopasowaną do Waszej rodziny. 

To oferta także dla “samosiów”, którzy mają np wiedzę techniczną, ale nie czują kolorów, kształtów i styli. Tak samo w drugą stronę – może macie artystyczną duszę i dokładnie wiecie jak ma wyglądać Wasze mieszkanie, ale układ funkcjonalny i aspekty techniczne to nie Wasza bajka. 

W skrócie – konsultację wnętrzarską poleciłabym każdemu, kto nie ma możliwości zatrudnić architekta na pełen projekt. To inwestycja, która szybko się zwraca i pozwala uniknąć wielu błędów lub niedociągnięć, a jak pewnie wiecie – często przywrócenie ich do używalnego stanu wcale mało nie kosztuje 😉

Na koniec chcę dodać, że w ramach konsultacji nie tworzę projektu żadnego z pomieszczeń. To rozmowa, która ma Wam pomóc odnaleźć się we wnętrzarskim świecie, a jeśli zależy Wam na pomocy w większym zakresie zachęcam do sprawdzenia pozostałych propozycji z oferty.

Na konsultacje możecie zapisać się tutaj lub napisać maila na adres biuro@nabak.pl

Zapraszam!

Agnieszka Nabakowska

Share this post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.