Poznaj nasze realizacje i zainspiruj się

Doskonale wiemy o tym, że każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania wobec swojego domu czy mieszkania. Nie ma zatem dwóch identycznych projektów. Identyczne jest jednak nasze podejście. Każde kolejne zlecenie to zupełnie nowa przygoda i wyzwanie, dlatego traktujemy je indywidualnie. Badamy potrzeby mieszkańców, ich marzenia oraz styl życia. Dzięki temu projektowanie mieszkań jest procesem w 100% dopasowanym do naszych klientów. Potwierdzają to dotychczasowe realizacje, które mogą Państwo zobaczyć poniżej.

Prezentowane portfolio tworzą przede wszystkim nowoczesne wnętrza, w których wykorzystano wysokiej jakości elementy wyposażenia oraz stylowe dodatki. Zależało nam przy tym na stworzeniu przytulnego charakteru pomieszczeń, w których każdy z domowników będzie mieć ochotę spędzać czas. Uwielbiamy naturalne materiały takie jak drewno, rattan czy wysokiej jakości tkaniny. To właśnie one budują klimat wnętrza i tworzą wyjątkową atmosferę.

Nasze Portfolio

Czym jeszcze wyróżniają się nasze projekty?

Projektowanie domów zawsze zaczyna się od poznania indywidualnych upodobań domowników oraz od ustalenia budżetu. Trzymamy się obu tych wymogów, dzięki czemu nasze realizacje stanowią wypadkową oczekiwań estetycznych i finansowych. Uwielbiamy łączyć ze sobą jasne, delikatne odcienie oraz bardziej intensywne kolory – dzięki temu aranżacje stają się ciekawe oraz oryginalne. Nasze portfolio to doskonały przykład umiejętnego wykorzystania barw, które podkreślają charakter pomieszczenia oraz idealnie pasują do jego rozmiarów.

Zawsze zależy nam na maksymalnej funkcjonalności wszystkich pomieszczeń, dlatego poświęcamy dużo czasu na wybór odpowiednich mebli. Poniższe realizacje potwierdzają, że potencjał każdego pomieszczenia został wykorzystany w maksymalny sposób, a jednocześnie nie zostały one przytłoczone nadmiarem elementów. Podczas projektowania mieszkań zwracamy uwagę na zachowanie odpowiednio dużych ciągów komunikacyjnych, aby poruszanie się między pokojami było jak najbardziej komfortowe.

Prezentowane portfolio zawiera projekty, w których można dostrzec nie tylko nowoczesne motywy, ale również inspiracje stylem skandynawskim i minimalistycznym. Z chęcią podejmiemy się też innych realizacji. Jesteśmy w stanie zaprojektować maksymalnie użyteczne wnętrza niezależnie od wielkości pomieszczeń. Gwarantujemy ciekawe rozwiązania oraz niebanalne połączenia kolorów, a także ciepłych i zimnych tonacji.

Zachęcamy do zapoznania się z powyższymi realizacjami przedstawiającymi aranżacje salonów, kuchni, jadalni, łazienek oraz sypialni. Wierzymy, że mogą one zainspirować wiele osób do stworzenia własnych wizji oraz pomóc im podjąć decyzję dotyczącą określonego stylu. Pomagamy nie tylko w wyborze mebli, ale również wszelkiego typu dekoracji, dodatków i tkanin. To właśnie one budują klimat i niejednokrotnie odmieniają charakter pomieszczeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług profesjonalnego projektowania mieszkań i domów.